Złota polska jesień


aż chce się wyjść zdomu i pstrykać, pstrykać, pstrykać...


08 listopada 2015

Ślub Beaty i Marcina


czytaj więcej      09 października 2015

Ślub Ilony i Piotra


Wybrane zdjęcia Młodej Pary już niebawem!


czytaj więcej      26 czerwca 2015
Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Fotografia ślubna, okolicznościowa, dziecięca...
Fotografia okolicznościowa

 

Pod szyldem Fotografia okolicznościowa, kryją się Komunie Święte, Chrzty, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wszystkie ważne dla Was uroczystości, które warte są fotograficznego udokumentowania.


Zakres fotograficznego dokumentowania każdej z uroczystości będzie wyglądał tak, jak to wcześniej ustalimy. Nie ma sztywnych ram ani żadnych pakietów. Może to być na przykład tylko uroczystość w kościele albo tylko sesja w plenerze.

Zdjęcia wykonywane są profesjonalnym sprzętem fotograficznym. Dodatkowo każde z nich, obrabiane jest przy pomocy profesjonalnego oprogramowania tak, aby efekt końcowy był jak najlepszy. Fotografie są obrabiane cyfrowo i retuszowane, dodawane są do nich różne efekty, ramki itp. Zdjęcia robione są w wysokiej rozdzielczości i nie posiadają żadnych zabezpieczeń, znaków wodnych itp. 
 

Po uroczystości, spotykamy się w ustalonym wcześniej terminie i wręczam Wam:

  • piękny, okolicznościowy album ze zdjęciami,
  • płytę DVD z prezentacjami i zdjęciami,
  • otrzymacie także dostęp do prywatnej galerii internetowej ze zdjęciami i prezentacjami oraz możliwością pobrania całego materiału, aby rodzina i znajomi z całej Polski a nawet świata, mogli je zobaczyć.
     

Aby zobaczyć przykładową galerię, przejdź do sekcji Strefa Klienta w menu głównym i wpisz:
login: galeria oraz hasło: przykladowa. 

 

Materiały możecie otrzymać w okolicznościowym albumie, na pendrive, na DVD, jak również do wyświetlenia i pobrania w Strefie Klienta. To, co wybierzecie, zależy wyłącznie od Was.

 

Zapraszam do obejrzenia pozostałych zdjęć z kategorii Fotografia okolicznościowa, w moim Portfolio. W razie dodatkowych pytań, proszę o kontakt. Chętnie na wszystkie odpowiem.


Projekt i realizacja: Webdreamers